nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 16-02-2012

Zebranie sprawozdawcze koła nr 38 "Amur" w Płotach za 2011 rok

W niedzielę 29 stycznia odbyło się Zebranie sprawozdawcze koła nr 38 „Amur" w Płotach za 2011 rok z udziałem Dyrektora Biura Okręgu Szczecińskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie Emiliana Pilcha.

więcej »

dodano 15-02-2012

Bal u strażaków z OSP w Płotach

W czasie "ferii" dzieci się nudzą, można byłoby powiedzieć parafrazując znaną piosenkę Kabaretu Starszych Panów. Aby się jednak nie nudziły w gminie Płoty w trakcie ferii organizowano liczne imprezy sportowe i rekreacyjne. W tych działaniach nie mogło zabraknąć także płotowskiej OSP. W środę 25 stycznia w Domu Strażaka w Płotach odbył się mikołajkowy bal. Oprawą muzyczną i animacją zabaw zajęli się instruktorzy z MGOK a jak wszyscy się bawili zobaczmy w fotogalerii...

więcej »

dodano 15-02-2012

Warsztaty dekoupage (czyt. dekupaż) w MGOK

Decoupage posiada długą i fascynującą historię na którą składają się rozliczne techniki i style praktykowane w różnych odległych krajach. Poprzez wieki decoupage zafascynował wiele sławnych osób takich jak Maria Antonina, Madame de Pompadour, Lord Byron, Beau Brummel, czy bardziej współcześnie Matisse lub Picasso.

Jednakże narodziny decoupage’u takiego jaki znamy i praktykujemy dzisiaj są wiązane z wiekiem XVII, kiedy to stały się popularne meble pochodzące z dalekiego wschodu wykańczane laką. Europa oszalała na punkcie lakowanych przedmiotów, a zamówienia przerosły możliwości wytwórcze producentów na dalekim wschodzie. Korzystając z ogromnego popytu, weneccy rzemieślnicy zaczęli produkować meble imitujące dalekowschodnią lakę zwane lacca contrafatta - podrobiona laka.

więcej »

dodano 15-02-2012

Dzień Babci i Dziadka w Natolewicach

Dzień Babci i obchodzony następnego dnia Dzień Dziadka to wyjątkowe święto nie tylko dla naszych najmłodszych stąd też obchodzone jest przez chyba wszystkich w naszym kraju.

Z okazji tego święta nie tylko wnuczkowie składają swoim babciom życzenia ale też organizowane są liczne imprezy na których obdarowuje się swoje ukochane babcie i dziadków upominkami ale też dedykowanymi im występami artystycznymi. W świetlicy wiejskiej przybyłych seniorów powitali członkowie Rady Sołeckiej z sołtysem Andrzejem Soborem. Młodzieżowy zespół działający w świetlicy zaprezentował ciekawy program artystyczny a wszyscy uczestnicy uraczyli się wspaniałym okolicznościowym tortem "nadziewanym" orzeszkami których znalazca w swoim kawałku otrzymywał dowcipną nagrodę.

Wszystkich babciom i dziadkom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i aby mogli być dumni ze swoich wnuków.

więcej »

dodano 10-02-2012

SPOTKANIE PLENARNE poświęcone współpracy sektora pozarządowego i władz lokalnych w powiecie gryfickim (na szczeblu gminnym i powiatowym)


Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych wraz z Partnerem Województwem Zachodniopomorskim zapraszają na Spotkanie plenarne poświęcone współpracy sektora pozarządowego i władz lokalnych  w powiecie gryfickim (na szczeblu gminnym i powiatowym)

więcej »

« poprzednie 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35  [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 66   następne »