nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 31-12-2011

Wigilia Miejska w Płotach

To już utrwalona tradycja, że samorządowcy z Płotów na Placu Konstytucji przed Urzędem Miejskim spotykają  się z mieszkańcami na wspólnie podzielić się opłatkiem, spróbować wigilijnych potraw i pośpiewać kolędy.

 

więcej »

dodano 31-12-2011

Wigilijne spotkanie u "seniorów"

W czwartek 15 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie wigilijne płotowskich emerytów i rencistów z władzami miasta i zaprzyjaźnionymi osobami.

Już od środy panie przygotowywały w kuchni smakowite i wyszukane potrawy na wigilijną wieczerzę.

Spotkanie otworzyła Przewodnicząca Zarządu Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Płotach Krystyna Morgiewicz w imieniu władz samorządowych licznie zgromadzonych członków związku i przybyłych gości przywitał przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Jasina.

Poświęcenia wigilijnych potraw dokonał ksiądz Michał, po czym wszyscy zebrani łamiąc się opłatkiem składali sobie serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Oprawę muzyczną tegorocznego spotkania i koncert kolęd zapewnili wykonawcy z MGOK.

 

więcej »

dodano 31-12-2011

Mikołaj z MGOK u przyjaciół

To już doroczna tradycja, że w dniu 6 grudnia Dzień Świętego Mikołaja dostojny posłaniec w towarzystwie Śnieżynki przemierza drogi i ścieżki miasta i gminy Płoty odwiedzając szkoły domy i instytucje w których obdarowuje przyjaciół Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Płotach drobnymi upominkami.

Zapraszam na krótką fotorelację z tej wędrówki...

 

 

więcej »

dodano 31-12-2011

Dzień seniora

W czwartek  9 listopada w MGOK w Płotach odbyło się doroczne spotkanie z okazji Dnia Seniora. W spotkaniu wzięli udział członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płotach kierowane przez panią Krystynę Morgiewicz. W spotkaniu tradycyjnie wzięła udział liczna delegacja płotowskich samorządowców. Dzień seniora to zawsze okazja do uhonorowania osób obchodzących w danym roku „okrągłe” jubileusze. Dostojnym jubilatom wiązanki kwiatów i upominki wręczyli burmistrz Płotów Marian Maliński i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Tarczyńska. Program artystyczny zaprezentowali młodzi wykonawcy z MGOK a duszpasterskiego błogosławieństwa udzielił ksiądz proboszcz Jerzy Senderek . Poseł na Sejm Konstanty Tomasz Oświęcimski z racji swych obowiązków nie mógł przybyć osobiście i przesłał płotowskim seniorom ogromny tort z okolicznościową dedykacją. Na stołach jak zwykle czekał smakowity poczęstunek a zaproszony zespół muzyczny zapewnił zabawę prawie do białego rana.

więcej »

dodano 30-12-2011

Indywidualizacja nauczania w szkołach z terenu Gminy Płoty

Gmina Płoty realizuje projekt systemowy pn. "Indywidualizacja nauczania w szkołach
z terenu Gminy Płoty" na sumę 173 957,00 pln
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Gmina Płoty w roku szkolnym 2011/2012 realizuje systemowy Projekt Unijny Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  finansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn.” Indywidualizacja nauczania w szkołach z terenu Gminy Płoty”. Projekt realizowany jest pod nadzorem i we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie.

więcej »

« poprzednie 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35  [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 61   następne »