nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 06-08-2015

Sztachetka - ruszyły zapisy

Ruszyły już zapisy do XIX Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2015”, który odbędzie się 19 września tego roku.  ( http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=96 ).

Miło nam poinformować, że są już pierwsi chętni do sprawdzenia się na płotowskiej, posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki trasie.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną „Sztachetki” na facebooku na której znaleźć można aktualne informacje, ale także wiadomości i mnóstwo zdjęć z lat poprzednich (www.facebook.com/biegosztachetke).

więcej »

dodano 26-08-2015

Łukasz Mistrzem Polski Samorządowców

 

  W Obornikach w ramach Biegu o Puchar Złotej Pyry odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Miło nam poinformować, że  zwycięzcą został zawodnik „Mokasyna” Płoty na co dzień pracownik Gminy Gryfice, pełniący funkcję kierownika pływalni – Łukasz Uldynowicz.       Poniżej klasyfikacja Mistrzostw Polski Samorządowców w półmaratonie:

  1. Łukasz Uldynowicz – 1.20,36
  2. Krzysztof Nowacki – 1.21,28
  3. Mirosław Paluch – 1.22,56

więcej »

dodano 26-08-2015

XX Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego

XX Jubileuszowe Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego rozegrane zostały w dniu 13 czerwca na Stadionie Miejskim w  Płotach. Trzeba zaznaczyć, że  dotychczas tylko jedna edycja igrzysk odbyła się poza Płotami. W tegorocznej imprezie startowało w nich około 350 zawodników. Otwarcie Igrzysk odbyło się w bardzo uroczystym ceremoniale, z przemarszem ekip startujących, zapaleniem symbolicznego znicza przy udziale licznie zgromadzonych gości i orkiestry dętej.  Symbolicznego otwarcia Igrzysk dokonał przewodniczący wojewódzkiej organizacji LZS wicemarszałek Jarosław Rzepa.  W  Igrzyskach wystartowało 9 reprezentacji.

więcej »

dodano 26-08-2015

Mokasyn Eko-Cup - Płoty 2015

                  Na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Płotach - boisku Orlik 2012 oraz nowej tartanowej bieżni i skoczni w dal – w ramach XXII Edycji Festiwalu Ekologicznego Eko-Mix odbyło się szereg imprez sportowych pn. Mokasyn Eko-Cup Płoty 2015. Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Płotach, Gmina Płoty, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach i MLUKS „MOKASYN" Płoty.

 Przeprowadzone zostały potyczki rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas I-III, miting lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz  turniej siatkówki. Startowali w nich młodsi i starsi miłośnicy rekreacji i sportu.

więcej »

dodano 25-08-2015

Pięć medali Mistrzostw Województwa

                        Bardzo udany występ w Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych zanotowali zawodnicy płotowskiego  „Mokasyna”.  W zawodach które odbyły się 29 i 30 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie wywalczyli oni 5 medali. Oprócz medali pojawiły się kolejne rekordy życiowe oraz uzyskane wyższe klasy sportowe.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23   następne »