nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 10-10-2014

Z sukcesami w Barzkowicach

W Barzkowicach w XXII Jesiennych Biegach Przełajowych zorganizowanych przy Targach Rolnych Agro Pomerania wystartowała, co jest już tradycją  ekipa MLUKS „Mokasyn” Płoty. Składająca się z uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Płotach, gryfickiej „czwórki”, gimnazjów z Płot i Gryfic oraz jednej uczennicy LO Gryfice ekipa,  wśród blisko 550 uczestników (od piątej klasy szkoły podstawowej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych) zaprezentowała się z  bardzo dobrej strony.

więcej »

dodano 30-09-2014

Wyniki - XVIII Bieg "O Sztachetkę"

Klasyfikacja biegów młodzierzowych (kliknij aby pobrać PDF)

więcej »

dodano 19-09-2014

Marek Kolbowicz Gościem Honorowym tegorocznej Sztachetki

Ponad 300 osób zgłosiło się do startu w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, który zostanie przeprowadzony w ramach XVIIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2014”.

 W ramach „Sztachetki” nad którą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz

odbędzie się także 12 biegów dzieci i młodzieży na dystansach od 100 do 1000 metrów a  bieżące informacje zamieszczane są na stronach www.mokasyn.ploty.pl , www.maratonypolskie.pl  i www.facebook.com/biegosztachetke.

Miło nam poinformować, że Gościem Honorowym tegorocznej imprezy będzie wioślarz Marek Kolbowicz. - Mistrz Olimpijski z Pekinu, czterokrotny Mistrz Świata w  czwórce podwójnej. Marek Kolbowicz wraz z Konradem Wasielewskim,  Adamem Korolem i Michałem Jelińskim stworzył osadę, która dorobiła się miana „Dominatorów" i przez pięć lat nie znalazła pogromców na wioślarskich torach.


więcej »

dodano 11-09-2014

Sztachetka 2014

Jest nam bardzo miło, że już ponad 250 osób zgłosiło się do startu w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, który zostanie przeprowadzony w ramach XVIIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2014”. W dalszym ciągu trwają jednak zapisy na: www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=71.

więcej »

dodano 11-09-2014

"Mokasyn" w Szklarskiej

Na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie przebywała w II połowie sierpnia  dwunastoosobowa grupa „Mokasyna” Płoty. I jak to na obozie - były treningi, wycieczki piesze po Górach Izerskich i Karkonoszach ale także pokonywanie przeszkód w parku linowym  oraz wycieczka do Pragi. Pobyt w górach pomógł w przygotowaniu do jesiennych startów ale także pozwolił zrelaksować się przed nowym rokiem szkolnym.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 17   następne »