nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 28-07-2015

Udane starty w Niebull

Na zaproszenie organizatorów 21 Stadtwerkelauf Niebull, w północnozachodnich Niemczech startowała ośmioosobowa ekipa „Mokasyna”. Był to już kolejny start w partnerskim mieście i kolejny w którym reprezentanci Płot mocno zaakcentowali swoją obecność. W biegu na najkrótszym ok. trzykilometrowym dystansie wystartował Piotr Wiktorowicz i zajął w nim znakomite 2 miejsce (1 w kategorii wiekowej). W biegu na 5 kilometrów zaprezentowała się trójka naszych zawodników. Wśród pań Aleksandra Kecler uplasowała się na 6 miejscu (20,56 - 1 miejsce w kategorii), natomiast wśród panów na 8 pozycji przybiegł Zygmunt Wieczorek (18,49 - 3 miejsce w kategorii) a Norbert Szymański był 10 ( 19,15 - 4 w kategorii).

więcej »

dodano 28-07-2015

Wiosenne Biegi Przełajowe w Wapnicy

Już po raz dziewiętnasty w Wapnicy odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe w których wzięli udział zawodnicy z Polic, Świnoujścia, Wolina, Międzyzdrojów, Golczewa, Czarnogłów, Goleniowa, Dziwnowa, Maszewa. Na starcie pojawiła się także blisko dwudziestoosobowa ekipa „Mokasyna” Płoty. 

Nasi zawodnicy odnieśli pięć zwycięstw (Nikola Balon, Piotr Wiktorowicz, Norbert Szymański, Szymon Kecler, Konrad Dziedzic), raz plasowali się na drugiej pozycji (Szymon Wysocki) i czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium (Izabela Kaczmarek, Mikołaj Budziak, Dawid Jankowski, Zygmunt Wieczorek).

więcej »

dodano 28-07-2015

Cross Trzebiatowski

W Trzebiatowie odbyły się biegi przełajowe pn. Cross Trzebiatowski w których bardzo dobrze, zajmując w większości miejsca na podium spisali się zawodnicy MLUKS "Mokasyn". Na dowód poniższe zdjęcia:

więcej »

dodano 28-07-2015

Piotrek piąty w województwie

14 kwietnia 2015 r. na stadionie sportowym przy ul. Sportowej w Gryfinie odbył się Finał Wojewódzki Szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepiej z reprezentantów Powiatu Gryfickiego spisał się Piotr Wiktorowicz. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Płotach, zawodnik MLUKS „Mokasyn” zajął bardzo wysokie 5 miejsce. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się inny zawodnik „Mokasyna” , uczeń gryfickiej „czwórki” – Mikołaj Budziak, który przybiegł na 8 pozycji. Tuż przed Mikołajem, na 7 miejscu uplasował się inny uczeń „czwórki”, reprezentujący ‘Chrobrego” Gryfice Krystian Wałęga.

więcej »

dodano 24-07-2015

Cztery zwycięstwa w Gryfinie

W Gryfinie przy ładnej pogodzie odbyły się 78 Masowe Biegi Przełajowe. W zawodach wystartowało ponad 700 uczestników ze Szczecina, Mieszkowic, Chojny, Polic, Międzyzdrojów, Płot i oczywiście z Gryfina. Dla blisko dwudziestoosobowej ekipy „Mokasyna” tradycyjnie startującej w tej imprezie był to kolejny bardzo udany start. Nasi zawodnicy odnieśli cztery zwycięstw (Nikola Balon, Mikołaj Budziak, Norbert Szymański, Aleksandra Kecler), raz plasowali się na trzeciej pozycji (Izabela Kaczmarek), ogółem wywalczyli czternaście miejsc w pierwszych, dziesiątkach.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 21   następne »