nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 20-10-2016

"Sztachetka" po raz kolejny rekordowa

W dniu 17 września  odbyła się jubileuszowa, już  XX edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego ”o Sztachetkę – Płoty 2016”. Tegoroczna edycja potwierdziła, że grono organizatorów i współorganizatorów  tworzy największą w Powiecie Gryfickim  i jedną z największych w województwie imprez biegowych. W imprezie wystartowało ponad 700 zawodników w biegach młodzieżowych i w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów. Biegaczom z wielu zakątków Polski oraz Niemiec, Hiszpanii, Białorusi i Ukrainy rywalizującym na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie towarzyszyła piękna pogoda  a oprócz licznie zgromadzonych mieszkańców Płotów do wysiłku zachęcali ich:

 

więcej »

dodano 15-09-2016

Sztachetka już w sobotę.

Na liście startowej zawodnicy z całego kraju, a także z Niemiec, Ukrainy i Białorusi. Wśród zgłoszonych – jest także gość imprezy a zarazem jeden z gospodarzy -  MICHAŁ GŁOWACKI! Rodowity Płotczanin mieszkający obecnie w Wielkiej Brytanii, Ambasador Powiatu, najlepszy Polak w historii Maratonu Piasków, trzeci zawodnik Manchester Marathon i drugi w Maratonie Szczecińskim, na co dzień zawodnik klubu Mokasyn Płoty chce przypomnieć się płotowskiej publiczności .

więcej »

dodano 14-09-2016

Monika Pyrek gościem tegorocznej "Sztachetki"

Przedstawiamy Państwu GOŚCIA SPECJALNEGO tegorocznej "Sztachetki" - jest to  MONIKA PYREK !!!

Polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce, olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012), trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006 roku. Reprezentantka kraju w pucharze Europy i drużynowych mistrzostwach Europy. W ciągu kariery aż 68 razy poprawiała rekord Polski, była także rekordzistką Europy.

więcej »

dodano 12-09-2016

Jubileuszowa "Sztachetka"

Już niedługo, bo 17 września odbędzie się kolejna, tym razem jubileuszowa - dwudziesta  edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę ”.

Do biegu głównego zgłosiło się już blisko 250 zawodników, jednak w dalszym ciągu trwają zapisy na :

       www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=90

więcej »

dodano 09-08-2016

Jubileuszowa "Sztachetka" coraz bliżej

Wydaje się, że nie tak dawno pisaliśmy o zbliżającym się coraz większymi krokami wrześniu, a wraz z nim kolejnej edycji wpisanego w płotowską tradycję Biegu "O Sztachetkę". Odnosiło się to do 19 edycji naszego biegu, która. dawno już za nami. Jakoś szybko minął rok i możemy napisać że w tym roku po raz 20 mamy nadzieję ujrzeć na linii startu miłośników zdrowego trybu życia, sportowców – amatorów, a także zawodowców. Bez względu na warunki atmosferyczne 17 września ruszą zarówno biegi przedszkolaków, dzieci i młodzieży oraz bieg open. Na pewno nie zabraknie także występów artystycznych, a także gościa specjalnego! Przygotowania zaczynają nabierać coraz szybszego tempa, regulamin gotowy (w załączeniu), ruszyły zapisy (www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=90).

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tegorocznej, jubileuszowej „Sztachetce”

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26   następne »