nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 19-09-2014

Marek Kolbowicz Gościem Honorowym tegorocznej Sztachetki

Ponad 300 osób zgłosiło się do startu w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, który zostanie przeprowadzony w ramach XVIIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2014”.

 W ramach „Sztachetki” nad którą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz

odbędzie się także 12 biegów dzieci i młodzieży na dystansach od 100 do 1000 metrów a  bieżące informacje zamieszczane są na stronach www.mokasyn.ploty.pl , www.maratonypolskie.pl  i www.facebook.com/biegosztachetke.

Miło nam poinformować, że Gościem Honorowym tegorocznej imprezy będzie wioślarz Marek Kolbowicz. - Mistrz Olimpijski z Pekinu, czterokrotny Mistrz Świata w  czwórce podwójnej. Marek Kolbowicz wraz z Konradem Wasielewskim,  Adamem Korolem i Michałem Jelińskim stworzył osadę, która dorobiła się miana „Dominatorów" i przez pięć lat nie znalazła pogromców na wioślarskich torach.


więcej »

dodano 11-09-2014

Sztachetka 2014

Jest nam bardzo miło, że już ponad 250 osób zgłosiło się do startu w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, który zostanie przeprowadzony w ramach XVIIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2014”. W dalszym ciągu trwają jednak zapisy na: www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=71.

więcej »

dodano 14-08-2014

"Sztachetka" na Facebooku.

Dziś zachęcamy do zapoznania się ze stroną „Sztachetki” na Facebooku.

Trwają zapisy do biegu głównego tegorocznego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2014” na dystansie 10 km

Miło nam poinformować, że są już pierwsi chętni do sprawdzenia się na płotowskiej, posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki trasie.

Już niedługo zaprezentujemy projekt medali i koszulek jakie otrzymają wszyscy kończący bieg.

więcej »

dodano 22-07-2014

XVIII Międzynarodowy Bieg Uliczny "O Sztachetkę Płoty 2014" - regulamin Biegu

Poniżej przedstawiamy regulamin XVIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego "O Sztachetkę - Płoty 2014".

 

więcej »

dodano 11-09-2014

"Mokasyn" w Szklarskiej

Na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie przebywała w II połowie sierpnia  dwunastoosobowa grupa „Mokasyna” Płoty. I jak to na obozie - były treningi, wycieczki piesze po Górach Izerskich i Karkonoszach ale także pokonywanie przeszkód w parku linowym  oraz wycieczka do Pragi. Pobyt w górach pomógł w przygotowaniu do jesiennych startów ale także pozwolił zrelaksować się przed nowym rokiem szkolnym.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 16   następne »