nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 26-08-2015

XX Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego

XX Jubileuszowe Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego rozegrane zostały w dniu 13 czerwca na Stadionie Miejskim w  Płotach. Trzeba zaznaczyć, że  dotychczas tylko jedna edycja igrzysk odbyła się poza Płotami. W tegorocznej imprezie startowało w nich około 350 zawodników. Otwarcie Igrzysk odbyło się w bardzo uroczystym ceremoniale, z przemarszem ekip startujących, zapaleniem symbolicznego znicza przy udziale licznie zgromadzonych gości i orkiestry dętej.  Symbolicznego otwarcia Igrzysk dokonał przewodniczący wojewódzkiej organizacji LZS wicemarszałek Jarosław Rzepa.  W  Igrzyskach wystartowało 9 reprezentacji.

więcej »

dodano 26-08-2015

Mokasyn Eko-Cup - Płoty 2015

                  Na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Płotach - boisku Orlik 2012 oraz nowej tartanowej bieżni i skoczni w dal – w ramach XXII Edycji Festiwalu Ekologicznego Eko-Mix odbyło się szereg imprez sportowych pn. Mokasyn Eko-Cup Płoty 2015. Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Płotach, Gmina Płoty, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach i MLUKS „MOKASYN" Płoty.

 Przeprowadzone zostały potyczki rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas I-III, miting lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz  turniej siatkówki. Startowali w nich młodsi i starsi miłośnicy rekreacji i sportu.

więcej »

dodano 25-08-2015

Pięć medali Mistrzostw Województwa

                        Bardzo udany występ w Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych zanotowali zawodnicy płotowskiego  „Mokasyna”.  W zawodach które odbyły się 29 i 30 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie wywalczyli oni 5 medali. Oprócz medali pojawiły się kolejne rekordy życiowe oraz uzyskane wyższe klasy sportowe.

więcej »

dodano 25-08-2015

Miting Majowy - Płoty 2015

Podobnie jak w latach poprzednich, Płoty są powiatową stolicą lekkiej atletyki. Najpierw odbył się tu Cross Mokasyna, w ramach którego rozegrano mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych,  następnie rywalizowano o tytuły najlepszych w biegach rozstawnych,  a ostatnio w ramach Mitingu Majowego przeprowadzono  Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w „czwórboju” lekkoatletycznym szkół podstawowych i powiatową gimnazjadę w indywidualnej lekkiej atletyce.

więcej »

dodano 25-08-2015

"Czwórka" i "dwójka" z medalami mistrzostw województwa !!

Na Stadionie Miejskim w Szczecinie odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady  w Biegach Rozstawnych – 4 x 100 i tzw. sztafecie szwedzkiej (zawodnicy mają do pokonania w niej odpowiednio 100, 200, 300 i 400 metrów). Reprezentanci Powiatu Gryfickiego zdobyli w nich dwa medale – oba w sztafecie szwedzkiej chłopców. Srebrny i tytuł vice-mistrzów województwa wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach. Podopieczni Szymona Keclera pobiegli w składzie: Jakub Kłak, Miłosz Smal, Mikołaj Budziak i Krystian Wałęga, rez. Mateusz Niedźwiedzki. Drugi medal – brązowy wybiegali uczniowie Gimnzjum nr 2 Gryfice, biegnący  w składzie: Mateusz Dudarenko, Mateusz Lasocki, Dawid Jankowski, Norbert Szymański. Opiekunem „dwójki” jest Dariusz Skoneczny.

 

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26   następne »