nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 26-08-2015

Łukasz Mistrzem Polski Samorządowców

 

  W Obornikach w ramach Biegu o Puchar Złotej Pyry odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Miło nam poinformować, że  zwycięzcą został zawodnik „Mokasyna” Płoty na co dzień pracownik Gminy Gryfice, pełniący funkcję kierownika pływalni – Łukasz Uldynowicz.       Poniżej klasyfikacja Mistrzostw Polski Samorządowców w półmaratonie:

  1. Łukasz Uldynowicz – 1.20,36
  2. Krzysztof Nowacki – 1.21,28
  3. Mirosław Paluch – 1.22,56

więcej »

dodano 26-08-2015

XX Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego

XX Jubileuszowe Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego rozegrane zostały w dniu 13 czerwca na Stadionie Miejskim w  Płotach. Trzeba zaznaczyć, że  dotychczas tylko jedna edycja igrzysk odbyła się poza Płotami. W tegorocznej imprezie startowało w nich około 350 zawodników. Otwarcie Igrzysk odbyło się w bardzo uroczystym ceremoniale, z przemarszem ekip startujących, zapaleniem symbolicznego znicza przy udziale licznie zgromadzonych gości i orkiestry dętej.  Symbolicznego otwarcia Igrzysk dokonał przewodniczący wojewódzkiej organizacji LZS wicemarszałek Jarosław Rzepa.  W  Igrzyskach wystartowało 9 reprezentacji.

więcej »

dodano 26-08-2015

Mokasyn Eko-Cup - Płoty 2015

                  Na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Płotach - boisku Orlik 2012 oraz nowej tartanowej bieżni i skoczni w dal – w ramach XXII Edycji Festiwalu Ekologicznego Eko-Mix odbyło się szereg imprez sportowych pn. Mokasyn Eko-Cup Płoty 2015. Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Płotach, Gmina Płoty, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach i MLUKS „MOKASYN" Płoty.

 Przeprowadzone zostały potyczki rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas I-III, miting lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz  turniej siatkówki. Startowali w nich młodsi i starsi miłośnicy rekreacji i sportu.

więcej »

dodano 25-08-2015

Pięć medali Mistrzostw Województwa

                        Bardzo udany występ w Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych zanotowali zawodnicy płotowskiego  „Mokasyna”.  W zawodach które odbyły się 29 i 30 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie wywalczyli oni 5 medali. Oprócz medali pojawiły się kolejne rekordy życiowe oraz uzyskane wyższe klasy sportowe.

więcej »

dodano 25-08-2015

Miting Majowy - Płoty 2015

Podobnie jak w latach poprzednich, Płoty są powiatową stolicą lekkiej atletyki. Najpierw odbył się tu Cross Mokasyna, w ramach którego rozegrano mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych,  następnie rywalizowano o tytuły najlepszych w biegach rozstawnych,  a ostatnio w ramach Mitingu Majowego przeprowadzono  Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w „czwórboju” lekkoatletycznym szkół podstawowych i powiatową gimnazjadę w indywidualnej lekkiej atletyce.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26   następne »