nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 07-07-2014

Bez medali w Policach

 Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Wojewódzka Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych szkół odbyła się 8 kwietnia w Policach. Wystartowała w nich, wyłoniona podczas XII Crossu Mokasyna reprezentacja Powiatu Gryfickiego.

więcej »

dodano 14-05-2014

Podziękowanie

W imieniu organizatorów Płotowskich Biegów Przełajowych pn. „XII Cross Mokasyna”  - Gminy Płoty, Starostwa Powiatowego w Gryficach, ZZ LZS w Szczecinie i MLUKS „Mokasyn” Płoty składam serdeczne podziękowania:  

więcej »

dodano 14-05-2014

Kaśka mistrzynią Polic

  W sobotę 29 marca odbyły na  Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych.  Zwyciężczynią w kategorii juniorek została zawodniczka „Mokasyna” Płoty, na co dzień uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach – Katarzyna Kecler.

więcej »

dodano 14-05-2014

Punktowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

22 kwietnia w Gryfinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Wśród najlepszych młodzików z Wielkopolski i Zachodniopomorskiego znalazło się dwóch zawodników „Mokasyna” Płoty.

więcej »

dodano 14-04-2014

Kolejny Cross Mokasyna za nami

W parku przy Nowym Zamku w Płotach po raz dwunasty rywalizowali uczestnicy  Płotowskich Biegów Przełajowych pn. „Cross Mokasyna”. Tegoroczna edycja ponownie potwierdziła, że grono organizatorów i współorganizatorów tworzy największą w Powiecie Gryfickim  i jedną z największych w województwie imprez przełajowych. Przy wyjątkowo pięknej pogodzie w czternastu kategoriach rywalizowało w tym roku blisko 600 uczestników.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16   następne »