nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 14-05-2014

Kaśka mistrzynią Polic

  W sobotę 29 marca odbyły na  Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych.  Zwyciężczynią w kategorii juniorek została zawodniczka „Mokasyna” Płoty, na co dzień uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach – Katarzyna Kecler.

więcej »

dodano 14-05-2014

Punktowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

22 kwietnia w Gryfinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Wśród najlepszych młodzików z Wielkopolski i Zachodniopomorskiego znalazło się dwóch zawodników „Mokasyna” Płoty.

więcej »

dodano 14-04-2014

Kolejny Cross Mokasyna za nami

W parku przy Nowym Zamku w Płotach po raz dwunasty rywalizowali uczestnicy  Płotowskich Biegów Przełajowych pn. „Cross Mokasyna”. Tegoroczna edycja ponownie potwierdziła, że grono organizatorów i współorganizatorów tworzy największą w Powiecie Gryfickim  i jedną z największych w województwie imprez przełajowych. Przy wyjątkowo pięknej pogodzie w czternastu kategoriach rywalizowało w tym roku blisko 600 uczestników.

więcej »

dodano 14-04-2014

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych.

Trzeci weekend marca był bardzo pracowity dla zawodników klubu „Mokasyn”, którzy startowali w Żerkowie, Poznaniu i Kołobrzegu. W Żerkowie (woj.. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych.  Wzięły w nich udział reprezentacje dziesięciu województw w tym województwo zachodniopomorskie, którego barwy reprezentowali zawodnicy klubów WMLKS „Pomorze” Stargard, LKS „Olimpic” Szczecin, Arbod Dobra Nowogardzka i „MLUKS „Mokasyn” Płoty.

więcej »

dodano 26-03-2014

Cross Mokasyna po raz dwunasty

fotoW czwartek 3 kwietnia tegoroku na terenie Kompleksu Parkowego przy Nowym Zamku w Płotach odbędzie się kolejna edycja Płotowskich Biegów Przełajowych pn..„XII Cross Mokasyna”. Jest to największa w Powiecie Gryfickim i jedna z największych w województwie imprez przełajowych.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   następne »