nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 28-07-2015

Piotrek piąty w województwie

14 kwietnia 2015 r. na stadionie sportowym przy ul. Sportowej w Gryfinie odbył się Finał Wojewódzki Szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepiej z reprezentantów Powiatu Gryfickiego spisał się Piotr Wiktorowicz. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Płotach, zawodnik MLUKS „Mokasyn” zajął bardzo wysokie 5 miejsce. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się inny zawodnik „Mokasyna” , uczeń gryfickiej „czwórki” – Mikołaj Budziak, który przybiegł na 8 pozycji. Tuż przed Mikołajem, na 7 miejscu uplasował się inny uczeń „czwórki”, reprezentujący ‘Chrobrego” Gryfice Krystian Wałęga.

więcej »

dodano 24-07-2015

Cztery zwycięstwa w Gryfinie

W Gryfinie przy ładnej pogodzie odbyły się 78 Masowe Biegi Przełajowe. W zawodach wystartowało ponad 700 uczestników ze Szczecina, Mieszkowic, Chojny, Polic, Międzyzdrojów, Płot i oczywiście z Gryfina. Dla blisko dwudziestoosobowej ekipy „Mokasyna” tradycyjnie startującej w tej imprezie był to kolejny bardzo udany start. Nasi zawodnicy odnieśli cztery zwycięstw (Nikola Balon, Mikołaj Budziak, Norbert Szymański, Aleksandra Kecler), raz plasowali się na trzeciej pozycji (Izabela Kaczmarek), ogółem wywalczyli czternaście miejsc w pierwszych, dziesiątkach.

więcej »

dodano 24-07-2015

Płotowskie Biegi pn. XIII Cross Mokasyna 2015

W Parku Miejskim odbyły się Płotowskie Biegi pn. XIII Cross Mokasyna. Pomimo niesprzyjającej pogody wzięło w nich ponad 450 osób. Poniżej przedstawiamy najlepszych w poszczególnych kategoriach.

 

więcej »

dodano 24-07-2015

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS

Tak jak w ubiegłym roku uczestników Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych gościł Żerków (woj. wielkopolskie). W zawodach udział wzięli zawodnicy z 49 klubów reprezentujący 9 województw. Biegacze i biegaczki — młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i młodzieżowcy — startowali na dystansach od 1500 m do 4000 m. Klasyfikację województw wygrało wielkopolskie przed zachodniopomorskim i lubuskim. Województwo zachodniopomorskie reprezentowali zawodnicy klubów: WMLKS „Pomorze” Stargard, LKS „Olimpic” Szczecin, „Arbod” Dobra Nowogardzka, LUKS Przecław, Liderek Chwiram i MLUKS „Mokasyn” Płoty.

więcej »

dodano 24-07-2015

Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych

28 lutego 2015 roku zawodnicy MLUKS „Mokasyn” wzięli udział w 30. Mistrzostwach Polic w Biegach Przełajowych, które były jednocześnie Mistrzostwami Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło łącznie 362 zawodników, w tym w mistrzostwach województwa 222 zawodników.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 23   następne »