nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 02-09-2009

Delegacja władz samorządowych i kombatantów pod Pomnikiem Żołnierza w Płotach.

1 września. Z okazji 70 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej delegacja władz samorządowych i kombatantów złożyła wiązanki kwiatów oraz zapaliła okolicznosciowe znicze u stóp Pomnika Żołnierza w Płotach.

więcej »

dodano 05-08-2009

Pogoń Szczecin wygrała w sparingu z Polonią Płoty 5:1

Pogoń zagrała z Polonią w składzie zmienionym od ostatniego meczu ligowego z GKS Katowice, ale nie miała problemu z pewnym zwycięstwem.

fot. pogonszczecin.info

Pierwsze dwa gole były autorstwem Piotra Dziuby. Napastnik musi zacząć przekonywać do siebie trenera Piotra Mandrysza, bo konkurencja w ataku jest duża. W środku pola zagrał testowany Krzysztof Przytuła. Był aktywny, ale nie wyróżnił się jakoś specjalnie.

więcej »

dodano 27-06-2009

Półkolonie - wypoczynek, profilaktyka i świetna zabawa

Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Płotach w swojej pracy podejmuje szereg działań w zakresie udzielania pomocy psychospołecznej i prawnej rodzinom w których występują problemy alkoholowe, wspomagania działalności instytucji, stowarzyszeń i osób fizycznych służącej rozwiązywaniu problemów alkoholowych a także podejmowanie interwencji w przypadku naruszeń przepisów odnośnie obrotu napojami alkoholowymi.

więcej »

dodano 17-06-2009

Bunt i pożar w więzieniu

Dzisiaj na terenie Oddziału Zewnętrznego w Płotach, rozległy się syreny alarmowe. Podczas wydawania śniadania, pięciu osadzonych wszczęło bunt.

Mężczyźni grozili zdemolowaniem i podpaleniem stołówki. Po nieudanych mediacjach, buntownicy podpalili kuchenne pomieszczenia.

więcej »

dodano 07-06-2009

Orkiestry dęte paradowały ulicami

Cztery orkiestry dęte, działające przy Ochotniczych Strażach Pożarnych, rywalizowało podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Orkiestr Dętych w Płotach.

Występ sceniczny i uliczny przemarsz, wygrała formacja "Morka" z Ustronia Morskiego. Laureatami w kategorii musztra paradna, została Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Płotach.

więcej »

« poprzednie 1 ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126  [127] następne »