nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 27-03-2017

Jubileuszowy XV Cross Mokasyna już niebawem

4 kwietnia na terenie Kompleksu Parkowego przy Nowym Zamku w Płotach odbędą się Jubileuszowe Płotowskie Biegi Przełajowe p.n. XV Cross Mokasyna, które są jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Gryfickiego oraz kolejną imprezą w ramach Grand Prix Powiatu Gryfickiego. Celem zawodów jest m.in. popularyzacja biegania w terenie jako najdostępniejszej formy ruchu, rozbudzanie zainteresowań sportowych wśród dzieci i młodzieży, wyłonienie reprezentantów Powiatu na: Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Wojewódzką Gimnazjadę i Licealiadę oraz upamiętnienie 740 rocznicy nadania Płotom praw miejskich.

Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy, puchary, medale oraz nagrody  rzeczowe. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.30.

Regulamin XV Cross Mokasyna (kliknij aby pobrać)

więcej »

dodano 27-03-2017

Karolina Kwiatkowska medalistką Halowych Mistrzostw Województwa

Na hali stadionu lekkoatletycznego w Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa, w których udział  wzięło 226 zawodników z 28 klubów. Biorąc pod uwagę, że rywalizowano tylko w biegach na 60 metrów, 60 metrów przez płotki, w skoku w dal i skoku wzwyż liczba ta jest dość znacząca. Wśród startujących była także ekipa „Mokasyna” Płoty, którą  wspierały nasze „eksportowe” zawodniczki - Roksana Ratajczyk i Aleksandra Kecler.

więcej »

dodano 20-10-2016

"Sztachetka" po raz kolejny rekordowa

W dniu 17 września  odbyła się jubileuszowa, już  XX edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego ”o Sztachetkę – Płoty 2016”. Tegoroczna edycja potwierdziła, że grono organizatorów i współorganizatorów  tworzy największą w Powiecie Gryfickim  i jedną z największych w województwie imprez biegowych. W imprezie wystartowało ponad 700 zawodników w biegach młodzieżowych i w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów. Biegaczom z wielu zakątków Polski oraz Niemiec, Hiszpanii, Białorusi i Ukrainy rywalizującym na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie towarzyszyła piękna pogoda  a oprócz licznie zgromadzonych mieszkańców Płotów do wysiłku zachęcali ich:

 

więcej »

dodano 15-09-2016

Sztachetka już w sobotę.

Na liście startowej zawodnicy z całego kraju, a także z Niemiec, Ukrainy i Białorusi. Wśród zgłoszonych – jest także gość imprezy a zarazem jeden z gospodarzy -  MICHAŁ GŁOWACKI! Rodowity Płotczanin mieszkający obecnie w Wielkiej Brytanii, Ambasador Powiatu, najlepszy Polak w historii Maratonu Piasków, trzeci zawodnik Manchester Marathon i drugi w Maratonie Szczecińskim, na co dzień zawodnik klubu Mokasyn Płoty chce przypomnieć się płotowskiej publiczności .

więcej »

dodano 14-09-2016

Monika Pyrek gościem tegorocznej "Sztachetki"

Przedstawiamy Państwu GOŚCIA SPECJALNEGO tegorocznej "Sztachetki" - jest to  MONIKA PYREK !!!

Polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce, olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012), trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006 roku. Reprezentantka kraju w pucharze Europy i drużynowych mistrzostwach Europy. W ciągu kariery aż 68 razy poprawiała rekord Polski, była także rekordzistką Europy.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27   następne »