nasz kanal TV

Pogoda

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 08-09-2015

XIX Bieg Uliczny "o Sztachetkę" - tuż, tuż

Już niedługo, bo 19 września odbędzie się kolejna, dziewiętnasta ! edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę – Płoty 2015”.
Bieg „o Sztachetkę” to największa masowa impreza sportowa w Powiecie Gryfickim i jedno z największych „świąt” biegowych w województwie zachodniopomorskim. Co roku do malowniczego miasteczka nad Regą, z wielu zakątków naszego kraju, zjeżdżają amatorzy oraz wyczynowi biegacze, aby rywalizować na atestowanej trasie w biegu na 10 km. W Płotach jest także międzynarodowo – w Biegu „o Sztachetkę” startowali już reprezentanci Włoch, Rosji, Kirgistanu, Brazylii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich a stałymi bywalcami są zawodnicy z Niemiec, Ukrainy i Białorusi.

więcej »

dodano 08-09-2015

Cztery mile Jarka

Festiwal Gwiazd Sportu, który odbywa się corocznie w Dziwnowie przyciąga rzesze turystów, kibiców i sportowców amatorów chcących porozmawiać, uścisnąć dłoń, czy też zasięgnąć rady od najlepszych polskich sportowców. W tym roku wśród gwiazd byli m.in.  siatkarz - Piotr Gruszka, bokserka Sandra Drabik, kajakarz - Maciej Freimut, kolarz - Marek Leśniewski, wioślarz Kajetan Broniewski, piłkarz – Jerzy Dudek czy też hokeista – Mariusz Czerkawski. W ramach festiwalu odbywa ją się także corocznie bieg pn.: „Cztery mile Jarka”. Dla zawodników „Mokasyna” wyjazd do Dziwnowa to połączenie kontrolnego startu, spotkania ze znanymi sportowcami, korzystanie z uroków bałtyckich plaż i jednocześnie kolejny punkt w aktywnym spędzaniu wakacji.

więcej »

dodano 26-08-2015

Łukasz Mistrzem Polski Samorządowców

 

  W Obornikach w ramach Biegu o Puchar Złotej Pyry odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Miło nam poinformować, że  zwycięzcą został zawodnik „Mokasyna” Płoty na co dzień pracownik Gminy Gryfice, pełniący funkcję kierownika pływalni – Łukasz Uldynowicz.       Poniżej klasyfikacja Mistrzostw Polski Samorządowców w półmaratonie:

  1. Łukasz Uldynowicz – 1.20,36
  2. Krzysztof Nowacki – 1.21,28
  3. Mirosław Paluch – 1.22,56

więcej »

dodano 26-08-2015

XX Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego

XX Jubileuszowe Letnie Igrzyska LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego rozegrane zostały w dniu 13 czerwca na Stadionie Miejskim w  Płotach. Trzeba zaznaczyć, że  dotychczas tylko jedna edycja igrzysk odbyła się poza Płotami. W tegorocznej imprezie startowało w nich około 350 zawodników. Otwarcie Igrzysk odbyło się w bardzo uroczystym ceremoniale, z przemarszem ekip startujących, zapaleniem symbolicznego znicza przy udziale licznie zgromadzonych gości i orkiestry dętej.  Symbolicznego otwarcia Igrzysk dokonał przewodniczący wojewódzkiej organizacji LZS wicemarszałek Jarosław Rzepa.  W  Igrzyskach wystartowało 9 reprezentacji.

więcej »

dodano 26-08-2015

Mokasyn Eko-Cup - Płoty 2015

                  Na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Płotach - boisku Orlik 2012 oraz nowej tartanowej bieżni i skoczni w dal – w ramach XXII Edycji Festiwalu Ekologicznego Eko-Mix odbyło się szereg imprez sportowych pn. Mokasyn Eko-Cup Płoty 2015. Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Płotach, Gmina Płoty, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach i MLUKS „MOKASYN" Płoty.

 Przeprowadzone zostały potyczki rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas I-III, miting lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz  turniej siatkówki. Startowali w nich młodsi i starsi miłośnicy rekreacji i sportu.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 27   następne »